Emei Qigong Kalpyolu | Evrensel Mantra
392
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-392,page-child,parent-pageid-518,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Evrensel Mantra

Emei Qigong Evrensel Mantrası

 

Bir mantra, kendi başına, enerjiye sahip değildir. Evrensel enerjiyi ileten ve harekete geçiren özel bir şifre kodu dilidir. Bu nedenle, mantra diline gerçek dil denir. Bu, evrenin gerçek dilidir.

 

İnsanları iyileştirmek için mantra kullanmak, başka hiçbir yöntemin yerine getiremeyeceği pek çok avantaja sahiptir.

 

1. Mantra, belirli bir komuta niteliğine sahiptir ve evrensel enerjiyi kolayca harekete geçirir.

 

2. Mantranın harekete geçirdiği enerji, diğer yöntemlerle gelen enerjiden çok daha güçlüdür.

 

3. Mantra aynı zamanda hastalık enerjisi de dahil olmak üzere kötü kaliteli enerji varlıklarına karşı direnme etkisi taşır.

 

4. Mantra şifacının pozitif enerjisini sızdırmaz hale getirir.

 

5. İyileştirici birisini iyileştirirken bir mantra iyileştirme çalışması sırasında, mantra tarafından harekete geçirilen evrensel enerji, şifacının dengesiz enerjisini aynı anda ayarlar. Başkalarını iyileştirmenin ve kendini aynı anda ayarlamanın bu yöntemi, şifayı ve şifacının gelişimini tek bir alan haline getiren mükemmel bir yöntemdir.

 

Evrensel enerjiyi iyileştirmek, evrensel enerji ile iletişim kurmak ve harekete geçirmek için, mantra’nın iyileştirici bir etki yaratmasını sağlayabilmemiz için önce en az 300.000 kez tekrarlamamız gereklidir. Bu, mantra’yı bir kitapta görmüş veya birilerinden bunu duyma meselesi değildir. Bununla birlikte, Grandmaster Fu veya yetiştirdiği eğitmenlerinden Emei Qigong Seviye 2 eğitimi aldınız ise zaten mantrayı doğru kullanmanız için gereken bütün yöntemleri eksiksiz öğrenmiş ve uygulayabilir haldesinizdir