Emei Qigong Kalpyolu | tekniklerimiz
518
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-518,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

tekniklerimiz

Evrensel Mantra

Bir mantra, kendi başına, enerjiye sahip değildir. Evrensel enerjiyi ileten ve harekete geçiren özel bir şifre kodu dilidir. Bu nedenle, mantra diline gerçek dil denir. Bu, evrenin gerçek dilidir.

İnsanları iyileştirmek için mantra kullanmak, başka hiçbir yöntemin yerine getiremeyecek pek çok avantaja sahiptir.

Yi Jing Kalp Enerjisi ile Şifa Metodu

Yi Jing Kalp Enerjisi Belirleyici Metot, Geleneksel Çin Tıbbı (TCM), beş element, yi jing (I Ching), doğum ve kontrol döngüleri de dahil olmak üzere pek çok bilginin Emei Qigong ile birleştirilmiş bir formudur. Hastalıkların tedavisinde büyük destek, şifalandırılmasında da eşsiz bir çözümdür.

Şifa Sesleri

Emei Kutsal Şifa Sesleri yüzyıllardır soy sahibinden soy sahibine geliştirilerek aktarılmış kadim bilgilerdendir. Her biri farklı titreşime sahip, pek çok farklı biçimde kullanılan ve hızla etki eden bir metottur.

Meta-Akupunktur

Qigong ve Akupunktur’un, Emei Qigong bilgeliği ile birleşen metodu. Her tip ve her düzeydeki sağlık sorunlarında, kronik yorgunluklarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yüzbinlerce insanın yararlandığı bir yöntemdir.

BaZi Feng Shui

BaZi Feng Shui, temel Çin Astrolojisi ve Feng Shui uygulamalarının çok daha ötesine geçen Emei Qigong metodudur. Her birimizin yaşam içerisindeki en büyük sınavlarının, en büyük zayıflıklarının aşılabilmesinde gerçek bir kılavuzdur. birbirine benzer gibi görünsek de alsında hiç de aynı olmadığımızı anlatır.

Güçlendirilmiş Objeler

Yaklaşık 20 milyar yıl önce büyük bir enerji patlaması bu evreni oluşturdu ve her şey var olmaya başladı. Bu “büyük patlama” çok büyük miktarda farklı enerjiler veya diğer bir deyişle “qi bilgisi” saçtı, bu da neticede farklı madde türlerini oluşturdu.

Çin’deki Emei soyunun keşiş ve rahibeleri, belirli objelere 49 gün boyunca 5000’den fazla eski sembol ve mantra yükleyerek güçlendirirler. Bu işlem objelerin doğal özelliklerini dönüştürerek daha da güçlü olmalarını sağlar. Böylelikle şifa uygulamalarında kullanılmaktadırlar.

Egzersiz Terapisi

Egzersiz Terapisi, Emei Qigong’un tamamlayıcı öğretilerinden biridir. Pek çok omurga probleminde çözüm olarak kullanılmaktadır. Skolyoz, fibromiyalji, fıtıklar, siyatik, postural duruş bozuklukları vb. sağlık sorunlarında başarı ile sonuç vermektedir.